Permalink:    
درباره پرونده
طراح و برنامه‌نویس: امیر فکرآزاد [ای‌میل]
طراح لوگو: رضا عابدینی [سایت] [ای‌میل]

نویسندگان:
Permalink:   بازگشت به فهرست مطالب این شماره
از گوشه و کنار دنیا یک
علی حسینیعروسی هزارتومانی

قرار که نیست همه‌ی عروسی‌ها با خرج‌های وحشتناک و بعضاً سرسام‌آور برگزار شوند؟ بشنوید از زوج دهلرانی:
یک زوج دهلرانی کل مراسم عروسیشان را با هزارتومان برگزار کردند. داماد که کاظم نام دارد، در توجیه این حرکت گفت: «خواستیم با این کار به زوج‌های دم‌بخت نشان دهیم ازدواج لزوماً نباید پرخرج باشد و مسائل مالی نمی‌توانند جلوی خوشبختی و سعادت یک زوج عاشق را بگیرند.»
گفتنی است این هزارتومان خرج تماس‌های تلفنی‌ای شد که برای دعوت میهمانان صورت گرفته بود.هفت ضربدر دو مساوی است با...؟

لابد تا حالا خبرهای زیادی در مورد آن‌هایی که تعداد زیادی ساندویچ را در مدتی کوتاه خورده‌اند شنیده‌اید. اما مطمئن باشید این خبر شما را شگفت‌زده خواهد کرد. یک مرد سی ساله‌ی امریکایی، توانست رکورد خوردن همبرگر را بشکند و در یک دقیقه، هفت همبرگر دوبل را ببلعد. رکورد قبلی متعلق به یک زن مکزیکی بود که توانسته بود در مدتی مشابه، پنج همبرگر دوبل را نوش جان کند! لازم به ذکر است که این مرد امریکایی بعد از دریافت جایزه، یک‌راست راهی بیمارستان شد.

وال‌پیپرهای زیبا

این هم چند وال‌پیپر جدید برای دوستداران طبیعت و زیبایی:


[سایز اصلی]


[سایز اصلی]

یک بازی فلش سرگرم‌کننده

دوستداران بازی‌های کم‌حجم فلش هم ناراحت نباشند. این بازی ساده و در عین حال پیچیده را امتحان کنید. من که فکر نمی‌کردم این‌قدر معتادکننده باشد. گاهی به‌قدری با آن بازی می‌کنم که به زور از پای رایانه بلندم می‌کنند!

سخنی با خوانندگان

برای این ستون زحمت زیادی کشیده می‌شود و به نوعی می‌توان آن را چکیده‌ی دنیای وب در هفته‌ای که گذشت دانست. لطفاً با نظرات سازنده، ادامه‌دادن این ستون را برای من هموار کنید. در ضمن اگر عکس یا مطلب خاصی را مدنظر دارید، در قسمت نظرات (پایین صفحه) درج کنید تا در شماره‌های آینده برای شما تدارک ببینم.
نظرات (۱۴)