Permalink:    
درباره پرونده
طراح و برنامه‌نویس: امیر فکرآزاد [ای‌میل]
طراح لوگو: رضا عابدینی [سایت] [ای‌میل]

نویسندگان:
Permalink:   بازگشت به فهرست مطالب این شماره
یادداشت‌های یک بیمار جنسی ایده‌هایی برای هرزه‌نگاری
پرورسیوس
در شماره‌ی قبل قرار شد که تصور خودم از یک سایت پو.رنوی ایده‌آل را برایتان بگویم. قبل از آن بهتر است مروری مختصر بر ادبیات موضوع داشته باشیم:

پو.رنوگرافی اغلب یک صنعت مردانه نامیده می‌شود. صنعتی که تولیدکنندگان آن مردان هستند و مصرف‌کنندگان آن را هم اکثراً مردان تشکیل می‌دهند. پوزیشن‌ها و حالات صورت در عکس‌های پو.رنوگرافی اغلب مرد را به عنوان پیروز و مسلط و زن را تسلیم و تحقیرشده تصویر می‌کنند. همچنین استفاده از فیلم‌های پو.رنو به جای فیلم‌های آموزش جنسی، اثرات مخربی به جای می‌گذارد؛ مثلاً مرد از زن انتظار خواهد داشت که انعطاف بدنی فوق‌العاده‌ای مانند ستارگان پو.رنو داشته باشد یا به هر خواسته‌ی جنسی او بدون چون و چرا جواب مثبت دهد.
انتقادات بالا به پورنوگرافی انتقاداتی وارد هستند ولی بسیاری از دختران و زنان هم از پو.رنوگرافی به همین صورت استفاده می‌کنند و احیاناً لذت می‌برند. اکثر زنان اما پو.رنویی را ترجیح می‌دهند که حتی به صورت سطحی، علائمی از وجود علاقه‌ی متقابل بین بازیگران را نمایش دهد. مثلاً پیش‌بازی (foreplay) و بوسه و نوازش طولانی به جای سریعاً سراغ اصل موضوع رفتن.
در کل اگر دیدگاه بسیار سنتی «در هر صورت مغبون‌بودن زن در سکس» را کنار بگذاریم، به نظر من پو.رنوی خوب می‌تواند وجود داشته باشد و هم برای مردان هم برای زنانْ دیدنی، جذاب و تحریک‌کننده باشد.

من هم پورنو را مشابه آنچه زنان ترجیح می‌دهند بیشتر می پسندم، اما منظور من از این مطلب، چیز دیگری بود.
در حال حاضر اکثر سایت‌های پو.رن بر اساس دسته‌بندی کار می‌کنند. به این صورت که توسط صاحبان سایت به هر آلبوم عکس یا فیلم تعدادی برچسب زده می‌شود. هرچه برچسب‌ها بیشتر و دقیق‌تر باشند بهتر می‌توانند آنچه را در آن آلبوم دیده خواهد شد توصیف کنند. مثلاً: interr.acial, le.sbian, strap-on.
بعد شما به عنوان کاربر می‌توانید مرحله‌به‌مرحله دسته‌های خود را محدود کنید تا به آن آلبوم‌هایی که دقیقاً مد نظرتان هستند برسید.

حالا می‌رسیم به ایده‌ی من. نمی‌دانم همه هم مثل من هستند یا نه، اما من وقتی در یک سایت پو.رن چهره‌ای می‌بینم که برایم آشنا به نظر می‌رسد، شدت تحریکم به‌شدت افزایش می‌یابد. این چهره‌ی آشنا می‌تواند چهره‌ای شبیه فلان بازیگر مشهور، هم‌کلاسی، دوست خواهرتان، مادر دوستتان، عمه‌تان، زن‌دایی‌تان یا هر کس دیگری باشد. در این حالت لازم نیست برای تحریک خود به ساختن داستان‌های آن‌چنانی متوسل شوید. ذهنتان فقط یک دروغ می‌گوید و شما هم با کمال میل باور می‌کنید: این چهره‌ی آشنا، خود فرد آشناست! من الآن در حال دیدن سکس او هستم.
خوب حالا این ایده را با ایده‌ی فعلی سایت‌های پو.رنو ترکیب کنیم. کافی است دسته‌ها جای خود را به اجزای چهره بدهند. صورت گرد یا کشیده، پوست روشن یا سبزه، موی چه رنگی، فرم‌ها و رنگ‌های مختلف چشم، فرم‌های مختلف بینی، لب قلوه‌ای یا کوچک و...

خب همین. احتمالاً انتظار چیز خارق‌العاده‌ای داشتید ولی ایده‌ی من همین بود.
نظرات (۵)