Permalink:    
درباره پرونده
طراح و برنامه‌نویس: امیر فکرآزاد [ای‌میل]
طراح لوگو: رضا عابدینی [سایت] [ای‌میل]

نویسندگان:
Permalink:   بازگشت به فهرست مطالب این شماره
یادداشت‌های یک بیمار جنسی معارفه
پرورسیوس
“there's an emptiness i need to fill
and only one emptiness will do”
trey parker


من همان کسی هستم که جستجوهای عجیب‌غریبم را که در شمارنده‌ی وبلاگتان ثبت شده، در پست‌هایتان می‌نویسید و قاه‌قاه می‌خندید و فکر می‌کنید این دیگر چه جور موجودی است. راستش برای خود من هم خیلی پیش آمده. مثل زمانی که دیدم کسی می‌خواسته بداند آیا ممکن است از راه گوش باردار شده باشد؟

من یک بیمار جنسی هستم. این اسم را یکی از همکلاسی‌های دانشگاهی روی من گذاشت، وقتی همه‌چیز را به سکـس ربط می‌دادم. وقتی گفتم انسان حیوانی است که برای جفت‌یابی راه‌های بسیار پیچیده‌تری دارد.

البته منظور دوست من از بیمار جنسی، ناتوان جنسی یا حامل بیماری‌های مقاربتی (std) نبود. منظور او منحرف (pervert) هم نبود. در تعریف منحرف جنسی آمده است: کسی که رفتار جنسیش توسط اکثر افرادْ غیرمعمول و ناخوشایند تلقی می‌شود.

من فکر می‌کنم منظور او این بود که سکـس و مسائل جانبی آن به صورت بیمارگونه‌ای ذهن مرا مشغول کرده است. البته این چیزی نیست که بخواهم پنهانش کنم. به نظر من سکـس چارچوبی در اختیار ما می‌گذارد که با آن می‌توانیم بسیاری از (اگر نه همه‌ی) رفتارهای خود و اطرافیان را تحلیل کنیم.

من از این لقب خوشم می‌آید به همین دلیل این ستون را به همین اسم نامگذاری کردم.
ابزار یک بیمار جنسی با تعریفی که گفتم، قدرت تصور و تخیل بی‌انتهاست. او هیچ خط قرمزی برای تصورات جنسی خود قائل نیست. در ضمن او خلاق هم هست. برای شناخت بیشتر این کلمه، اجازه بدهید به همان عبارت جستجوشده که گفتم برگردم. احتمالاً شریک جنسی آن خانم هم یک بیمار جـنسی بوده. برقراری رابطه‌ی جنـسی از راه گوش چیزی نیست که به عقل هر مردی برسد.

در شماره‌ی آینده ایده‌هایم برای یک سایت پو.رنوی ایده‌آل را با شما در میان خواهم گذاشت.
نظرات (۹)