Permalink:    
درباره پرونده
طراح و برنامه‌نویس: امیر فکرآزاد [ای‌میل]
طراح لوگو: رضا عابدینی [سایت] [ای‌میل]

نویسندگان:
Permalink:   بازگشت به فهرست مطالب این شماره
سه‌ی شب مشتی محکم به دهان استکبار جهانی؛ اما به چونه‌ای اشتباهی
حامد اوصانلوی
بوسیدن دست برادران غیور که هم‌زمان در چند جناه نبردی حماسی را علیه استکبار جهانی و میهنی انجام می‌دهند، برای خود افتخاری‌ست. این برادران مشهور به زدن ضرباتی سنگین به چانه -ناحیه‌ای زیر پوزه‌ی فرد خاطی- هستند و نگارنده به چشم خود به تازگی چندین فقره شاهد دلاوری این دوستان گمنام بوده است- اجرتان محفوظ-. اما همواره شرکت در چند مسابقه‌ی همزمان، خطر اشتباه، آن هم در بشر جایز الخطا را، افزایش می‌دهد -به یاد شکست بزرگان شطرنج در مسابقات همزمان بیفتید، حال آن که شطرنج رشته‌ای مناسب با حال روشنفکرنماهاست. اما برادران دلاور ما از بازوی خویش افتخار می‌آفرینند -چندی پیش هفته‌نامه‌ی غیور صبح صادق [به این لینک توجه کنید و حتماً اول خوب بخوانید.] با انتشار یا به بیان بهتر با ضربه‌ای به یک پدیده‌ی مستهجن فرهنگی حمله کرده؛ حال که ضربه به بیراه زده شده است و حقیر، این بی‌نهایت بی‌سواد، جسارت کردم توضیحاتی ضمیمه کنم تا مبادا انرژی ما در میدان مبارزه بیهوده هدر رود. نویسنده‌ی محترم صبح صادق «متالیکا»ی بی‌ادب را هدف قرار داده و اعلام نموده‌اند که این گروه حیوان:
۱. شیطان‌پرست است.
۲. بلک‌متال -بلک یعنی کثیف و بد- هستند.
۳. ده میلیون نسخه از مستهجناتشان را به خورد ملت داده‌اند.
۴. مدفوع و میوه‌ی گندیده و... (+ الویه‌ای که در آن ادرار کرده‌اند) توسط هواداران این گروه بی‌شخصیت نوش جان می‌شود.
۵. همجنس‌بازند.

حالا چند نکته برای توضیح به برادر غیورم. برادرم:
ای نامه که می‌روی به سویش، ببوس رویش؛
۱. متالیکا اصولاً گروه مذهبی در هر نوعش نبوده و نیست و گردن‌بند صلیب از نوع مسیحی‌اش -نه شیطان‌پرستی- در ماشین شخصی خواننده‌ی این گروه، دلالت بر چیزی دیگر دارد.
۲. متالیکا از بنیان‌گذاران سبک «thrash metal» محسوب می‌شود، و در هر سبکی دقیقاً هر سبکی جز بلک متال فرضی شما آهنگ دارد -به تمام سایت‌های موسیقی مراجعه کنید.
۳.این گروه بیش از ۱۰۰ ملیون نسخه مستهجنات فروخته و رقم شما بسیار غلط است. رجوع کنید به سایت‌های مرتبط.
۴. این جانب به شخصه تعداد زیادی نماهنگ و اجرای زنده و طرفدار از این گروه دیده‌ام؛ اما میوه‌ی گندیده، مدفوع و... خوردن رؤیت نکرده‌ام -خوردن این مواد شما را به سرعت روانه‌ی بیمارستان و شاید بهشت زهرا کند؛ قدری تأمل کنید.
۵. تمام اعضای گروه ازدواج کرده‌اند و چندین توله با موفقیت پس انداخته‌اند؛ بنا بر اصول فیزیولوژِیکْ مرد از مرد صاحب فرزند نمی‌شود.

از همه مهم تر، برادر غیورم؛
ترجمه‌ی ترانه است. شما ای کاش ای کاش ای کاش قبل از کپی‌کردن اولین ترانه‌ای که از گروه‌های متال به دست می‌آوردید، قدری مطالعه‌اش می‌کردید تا حداقل به گروه کذایی متالیکا مربوط شود. بنا به لینکی که در متن آمده، در قسمت «band» اسم گروهی دیگر [«Nargaroth»] قرار دارد، متالیکا چنین آلبوم و آهنگی ندارد و در سالی که شما برای آلبوم زده‌اید اصولاً آلبومی ندارد .
عصبانی‌ام از منابع اطلاعاتی دقیق شما که در کشورم که تمام اخبار درست است، همه‌ی همه‌ی آن‌ها، این کشور را که همواره صادق صادق بوده است زیر سؤال می‌برند. اه اه! صبحمان را شب کردی دروغ‌گو!
نظرات (۶)